שמלות לילדות דתיות

לפני זמן לא רב, כאשר אישה הייתה אומרת על חנות מסוימת שהיא מוכרת שמלות לילדות דתיות, הכוונה הייתה שהשמלות שנמכרות בחנות הן חסרות סטייל ויופי ודומות יותר לסחבה מאשר לשמלה איכותית.

אך בתקופה האחרונה, החברה הדתית ועולם הלבוש הדתי והצנוע, עוברים שינוי משמעותי וכיום ניתן להשיג במקומות רבים שמלות לילדות דתיות שיהיו גם צנועות וגם בעלות סטייל.

במאמר זה נציג בפניכם טיפים לבחירת שמלות לילדות דתיות.

צניעות

כמובן שבראש ובראשונה השמלה צריכה להיות צנועה. קיימות חנויות רבות אשר מיועדות לקהל הדתי, בחנויות אלו ניתן למצוא שמלות רבות בעלות גזרות צנועות.
שמלות צנועות לילדות תוכלו למצוא באתר של אלעד https://eladfashion.co.il/

מבנה הגוף של הילדה

חשוב מאוד להתאים את השמלה למבנה הגוף הספציפי של הילדה, לגובה ולמשקל שלה, שמלה שתחמיא לילדה גבוהה ורחבה לא תחמיא בהכרח לילדה נמוכה ודקה.

אופי הילדה

חשוב להתאים את השמלה לאופי של הילדה כדי שהיא תרגיש איתה בנוח, אם מדובר בנערה שקטה וביישנית שמלה מסוימת תתאים לה, אם מדובר בילדה מלאת אנרגיה ושמחה שמלה אחרת תתאים לה.

חשוב מאוד שהילדה תרגיש בנוח עם השמלה שלה מכיוון שחוסר נוחות מוקרן כלפי חוץ ושמים לב אליו בקלות.

גיל הילדה

קיימות שמלות לילדות דתיות המתאימות לכל הגילאים, יש להתאים את השמלה לגילה של הילדה, לדוגמא, קיים הבדל בין שמלה שמתאימה לילדה בגיל 10 לבין שמלה שמתאימה לילדה בגיל 13. מומלץ לבחור בשמלה שמתאימה בדיוק לגילה של הילדה, שמלה המתאימה לגיל מבוגר יותר יכולה לבגר יותר מדי את הילדה שלובשת אותה. 

אופי האירוע עצמו

ניתן להתאים את השמלה הנבחרת גם לאופי האירוע שלשמו נקנתה השמלה. לאירוע קטן ומשפחתי תתאים שמלה בסגנון מסוים, לאירוע גדול ומפואר תתאים שמלה בסגנון אחר. נוסף על כך, בחירת שמלה תושפע גם מן התאריך בו נערך האירוע והעונה בה נערך האירוע, האם האירוע נערך בחורף או בקיץ, האם הוא נערך בשעות היום או בשעות הערב ועוד. מעבר לכך, גם מיקומו של האירוע יכול להשפיע על בחירת שמלה, לאירוע אשר מתקיים באולם תתאים שמלה בסגנון מסוים, לאירוע אשר מתקיים בבית הכנסת תתאים שמלה בסגנון אחר.

רמת קרבה לבעלי האירוע

גם רמת הקרבה לבעלי האירוע והשמחה יכולה להשפיע על בחירת השמלה, ככל שהילדה קרובה יותר לבעלי האירוע כך יהיה צורך בשמלה חגיגית יותר ומושקעת יותר. כמובן שהדבר תקף גם אם בעלת האירוע והשמחה היא הילדה עצמה, לדוגמא חגיגת בת מצווה לילדה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)