דרכים מדליקות למיתוג העסק אונליין ואופליין

שיווק ומיתוג העסק הם מהאתגרים היותר גדולים של כל בעל עסק, במיוחד בעלי עסקים קטנים ובינוניים. ככל שתייצרו יותר חשיפה לעסק כך יותר יכירו אתכם אבל הם לא בהכרח ירכשו מכם מוצרים או יחשבו עליכם טובות. שילוב של פרסום עם מיתוג נכון יכול לבנות עבורכם קהל לקוחות נאמן שהולך וגדל ואף ממליץ עליכם בחום. כדי לעשות זאת כדאי להשקיע במספר דרכים למיתוג נכון של העסק ושדרוג האטרקטיביות שלכם בתשתיות הפרסום שלכם.

דרכים מדליקות למיתוג העסק אונליין ואופליין

יצירת תמונה מצוירת לשיפור המיתוג ברשת:

הדרך הראשונה שנציג בפניכם היא יצירה של תמונת פרופיל מצוירת שלכם ברשתות החברתיות. מה שזה אומר הוא יצירת קריקטורה שמשקפת אתכם בצורה מאוד מדויקת רק מצוירת. תוכלו להשתמש בה בתמונת הפרופיל שלכם. זה בוודאי יבליט אתכם על פני המתחרים שלכם (והרבה פרופילים אחרים), יציג אתכם כייחודיים ומיוחדים יותר ואף ישפר את המיתוג שלכם. לכל אחד יש שיטות שונות ליצר ייחודיות, גיוון ולהתבלט על פני השטח. לא כל אחד משכיל לעשות תמונת פרופיל מצוירת ולכן השקעה באחת כזו יכולה לסייע לכם להיות יותר ייחודיים בתחום שלכם ובכלל. מעבר לעובדה שמדובר בהשקעה כלכלית מוזלת ביותר, הערך שלה הוא עצום ביחס לתשומת הלב שתקבלו ולאיך שהקהל שלכם יראה אתכם.

קידום ערוץ יוטיוב לעסק:

אחת הדרכים הטובות ביותר לשנת 2020 לשיווק ומיתוג עסק, בין אם אתם אדם עצמאי, עסק קטן של כמה עובדים או תאגידים ענקיים עם סניפים בכל העולם היא לפתוח ולקדם ערוץ סרטונים ביוטיוב. תוכלו לצלם, לערוך ולהעלות סרטונים לערוץ שלכם ביוטיוב ולאפשר לקהל שלכם לצפות בכם, בעבודה המתבצעת בבית העסק, במדריכים שונים אונליין ואפילו להצגת תיק עבודות. מלבד העובדה שזו דרך נהדרת לחבר אליכם את הקהל שלכם הרי שהוא יוכל לבדוק בדיוק מי אתם, מה אתם שווים, איך העבודה/השירות/המוצרים שלכם ויוכל לסמוך עליכם יותר.

פרסום חוצות:

אופציית שיווק ומיתוג אופליין היא באמצעות פרסום חוצות. אל דאגה כיום תוכלו ליהנות מפרסום חוצות גם בתקציבים קטנים ולא צריך להיות רשת ענקית עם תקציב פרסום של מיליוני שקלים כדי להופיע בשלטי חוצות. ראשית כדאי לדעת שישנם סוגים רבים ושונים של שלטי חוצות: כאלה המופיעים על בניינים גבוהים, כאלה המופיעים על גשרים או לצידי כבישים ראשיים, ישנם גם שלטי חוצות קטנים יותר בגובה 2-3 מטרים המוצגים בדרך כלל באזורי הפרדה בין נתיבים בכבישים עירוניים ועוד.

ישנם גם שלטי חוצות בלוחות מודעות, ברחובות הומי אדם, בקניונים ואפילו בתחנות רכבת ואוטובוס. פרסום חוצות היא ללא ספק אחת הדרכים הטובות ביותר לייצר חשיפה גדולה לעסק שלכם אך לא רק. פרסום חוצות תורם גם למיתוג העסק כיוון שהקהל רואה שלטי חוצות שלכם בכמה מקומות (לעתים אפילו רק במקום אחד) וחושב עליכם כאל חברה גדולה וחזקה כיוון שיכולה לאפשר לעצמה לפרסם בשלטי חוצות.

אני מעוניין בעריכת תמונה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)